משרד ראשי: חוצות היוצר 14 אשקלון, סניפים: Berlin, Shanghai, New York מען דואר: ת.ד: 507 אשקלון 7858303 טל: 08-8512277 פקס: 08-6643020 מייל: israel.professionals@gmail.com

יבוא מכונות מסין – הזיופים והמזייפים

//יבוא מכונות מסין – הזיופים והמזייפים

יבוא מכונות מסין – הזיופים והמזייפים

כאשר אנחנו הולכים לרכוש טלוויזיה חדשה אנו מתייעצים מקצועית עם המוכר בחנות שאמון עלינו כבר-סמבא בנושא כאיש האמור לסייע ולייעץ לנו ברמה המקצועית הגבוהה ביותר איזה מבין שלל המוצרים בחנות מתאים לנו וכדאי ושווה לנו לרכוש, יש לו אפילו תעודה שתלויה לתפארת מעל שולחנו כי הנ"ל הינו מוסמך ומומחה בנושא זה או אחר וכו …כו. אך לעיתים במהלך השיחה עמו אנו מגלים כי אנו יודעים יותר ממנו על הבדלי האיכויות והמחירים בין המוצרים המונחים על מדפיו והסיטואציה הנוצרת הינה מביכה ומעוררת בנו חוסר אמון לגבי כמעט כל המלצה שאותו מוכר ימליץ בפנינו ואנו נלך לבדוק שוב לפני שאנו נבצע את הרכישה הלכה למעשה.

כלומר: שבכדי לבצע רכישה מוצלחת ונכונה מקצועית וכלכלית טוב יהיה הדבר אם מולינו יעמוד אדם מקצועי לעילא ולעילא עד כדי כך שאנו נרגיש שאנו בידיים אמינות וישרות וכעט אנו בטוחים דיינו שאנו יועים מה לרכוש, אז איך יודעים שהאיש מולינו הוא מקצועי דייו בכדי לייעץ לנו ולסייע בידיינו ?   זאת שאלת מליון הדולר בכל נושא – טלביזיה, מחשב, מכונה, ומפעל שלם.

היום ניתן לזייף כל תעודה וכל מסמך ולהציגו לראווה ועד שיגלו זאת יעבור הרבה זמן והרבה נפגעים, כיום בקצת כסף לצערינו ניתן גם להשיג כמעט כל תעודה מקצועית שמאן דהוא חפץ בה. הדרך היחידה לוודא כי הייעוץ שאנו מקבלים ושהיועץ שלנו אכן מקצועי ומהיימן היא פשוט לשאול אותו שאלות מקצועיות ולבדוק את תשובותיו, אדם שאינו מקצועי לא יוכל לענות על כל השאלות בוודאי וזה לא משנה כמה יתכונן לכך, שכן רק בעל מצקוע אמיתי יודע מספיק ויש לו את הנסיון האמיתי בכדי לענות על כל שאלה בפירוט ולהסביר לכל אדם את תשובותיו ועליו ניתן להשען ולהסתמך כאשר באם לרכוש מכונה או מוצר מקצועי אחר.

אל תתרשמו מתעודות התלויות לכם בהפגנתיות מול הפרצוף בהרבה אתרים ברשת כי אף אחד באמת לא בודק אותם, לעיתים הן לא שוות את הנייר עליהן הן כתובות, רק מבחן ידע אמיתי הוא הדרך הנכונה לבדוק באם אתם מתנהלים מול בעל מקצוע או שרלטן פירסומאי, עיינו בגוגל ברישומי בית המשפט ותיווכחו.

הכותב הינו בעל מקצוע קרוב ל 30 שנה במכונות ויבוא מכונות.

יבוא מקצועי ישיר

 

By |2019-03-03T15:05:22+03:00מרץ 3rd, 2019|בלוג|6 Comments

About the Author:

6 Comments

 1. GreggMab 12 באוקטובר 2019 at 1:05 - Reply

  Хорошая статья

  • Ehud 19 במאי 2020 at 11:35 - Reply

   תודה.
   Thank you

 2. JamesDib 24 באפריל 2020 at 11:57 - Reply

  Simply wished to point out I'm lucky I stumbled onto your page!

  • Ehud 6 במאי 2020 at 15:19 - Reply

   Thank you and best of luck

 3. Royal CBD 19 במאי 2020 at 8:33 - Reply

  I'm not sure where you're getting your info, but great topic.
  I needs to spend some time learning much more or understanding
  more. Thanks for magnificent information I was looking for this
  info for my mission.

  Keep up the good work!

  • Ehud 23 במאי 2020 at 12:08 - Reply

   Hello
   Thanks for the compliment.
   And now answer your question: My knowledge and professionalism in the field of machinery is the result of almost 32 years of work in this field, of which 18 years in designing and building industrial production machines in China and Taiwan mainly in (but not limited to) the food, pharmaceuticals, cosmetics and chemicals.
   Good luck in your business.
   תודה על המחמאה.
   ועכשיו לענות על שאלתך: הידע והמקצועיות שלי בתחום המכונות הוא פועל יוצא של כמעט 32 שנה עבודה בתחום זה, מתוכם 18 שנים בתכנון ובניית מכונות ייצור תעשיותיות בסין וטאיוואן בעיקר בתחום (אך לא רק) המזון, התרופות, הקוסמטיקה והכימיקלים.
   בהצלחה בעסק שלך.

Leave A Comment