משרד ראשי: חוצות היוצר 14 אשקלון, סניפים: Berlin, Shanghai, New York מען דואר: ת.ד: 507 אשקלון 7858303 טל: 08-8512277 פקס: 08-6643020 מייל: israel.professionals@gmail.com

מי אנחנו

/מי אנחנו
מי אנחנו2019-01-21T15:35:54+02:00

"יבוא מקצועי ישיר" מנוהלת ומורכבת מאנשי מקצוע ומנהלי אחזקה בכירים מהתעשייה הישראלית בתחומי: יצור מזון, מכונות אריזה, יצור תרופות ותוספי תזונה, קווי יצור אוטומטיים, הקוסמטיקה, פלסטיקה, חשמל, עיבוד מתכות ועוד.

כיום כל אדם יכול לפתוח משרד ולייבא כמעט הכל לפי שיקוליו שלו בלי שום צורך בהוכחת ידע וניסיון כל שהוא במכונות או במוצר שהוא מייבא ולראיה ניתן לראות את כמות המאבקים בין היבואן לרוכש בבתי המשפט בנושאים אלו. כך מתנהל הלכה למעשה כל היבוא אל מדינת ישראל. רובם (לא כולם חלילה) של היבואנים מציגים את עצמם "כמקצועיים" בכל תחום או נושא ספיציפי בו תפנה אליהם, אך האמת העובדתית היא שלרובם אין להם יד ורגל בנושא מיכון תעשייתי ומעולם לא עסקו בתחום הזה בעצמם וכף רגלם לא דרכה מעולם במפעל יצור והדבר היחיד העומד לנגד עיניהם הוא הזדמנות הרווח – איפה הם ירוויחו יותר בהשוואה שבין יבוא המכונה הזולה עם אחוז רווח גדול במיוחד לבין דאגה אמיתית לאינטרס הרוכש, כלומר ייבוא מכונה איכותית דווקא מתוך ידע של תקופת חיים גם אם הרווח הוא קטן יחסית, המציאות מתנהלת כאשר ידע מקצועי וניסיון מקצועי ואיכות מקצועית הם משניים בלבד ושיקול הרווח הוא המוביל העיקרי . תחילה כל המכונות מוצגות כעלית שבעלית אך רק לאחר מספר חודשים מתגלים הכשלים והפגמים ביצור ועכשיו לך תשבור את הראש בבית משפט ותתמודד עם התקלות בייצור שלך שהפך למגמגם או שנעצר כליל והדוגמאות לכך רבות מאוד. 

"יבוא מקצועי ישיר" הוקמה מנסיון מצטבר שחשף את הצורך הקיים בישראל לידע מקצועי וניסיון ממשי בכל הקשור לרכישת מכונות ומיכון מקצועי איכותי ובמחירים שפויים לתעשיין המנוסה וליזם המתחיל כאחד – מה טכנולוגיות היצור הקיימות כיום בעולם?…איזו מכונה הכי מתאימה לצרכים שלי? …האם המכונה איכותית ?…. האם היא בנויה נכון?…. האם מחיר המכונה מתאים לסיווג איכותה?… האם המכונה אמינה ולא תתחיל לי עם תקלות חודשיים אחרי שקניתי אותה?… מי נותן לי אחריות ושירות בישראל?….ועוד… ועוד.

אנשי המקצוע של "יבוא מקצועי ישיר" רובם ככולם בגיל השלישי של חייהם והם מהמובילים בישראל בנסיונם המקצועי שהוא פועל יוצא של שנות עבודתם הרבות בתחומי: אבחון ובדיקת מכונות, אחזקת מכונות, הקמת קווי יצור,  איתור מכונות בעולם במחיר כדאי, שינוע מיכון ארצה בבטחה, הכנת המפעל והמכונות לביקורת מתן רשיונות, תכנון ובניית קווי יצור תוך עמידה בכללי ה GMP (שיטות יצור, מבנה מתאים, אחסנה, קרנטינות ועוד).  נסיון מקצועי מצטבר זה הביא להתמחותם ולצבירת ידע רב שאין לו תחליף ולא ניתן למצוא אותו  בשום ספר אחזקה או קטלוג כל שהוא. 

אלו הם אנשי המקצוע אשר ילוו אותכם באופו אישי בעצות מנוסות וידריכו אותכם צעד אחר צעד באבחון נכון והגדרה נכונה מקצועית וכלכלית של צרכי ושיטות היצור כאמצעי להשגת התוצאות הסופיות להם אתם שואפים.

כל מכונה או מוצר המגיעים ארצה עבורכם באמצעותינו עוברים על ידינו בדיקות איכות קפדניות לאבטחת תקינות ותיקניות, איכות הייצור, אמינות היצור, בטיחות ועוד.

. ידע + מקצועיות + נסיון הוא סוד הצלחתינו ואנו לשרותכם ביושר ובנאמנות.